?

Log in

No account? Create an account
НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ… - Совесть - это поплавок, который не дает нам опуститься на дно... [entries|archive|friends|userinfo]
Gonzo

[ Вэб | Мой сайт ]
[ Инфа обо мне | Userinfo ]
[ Архив | Archive ]

[мар. 20, 2007|04:03 pm]
Gonzo
НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі
від 20 лютого 2007 р. N 1

Критерії віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції, в тому числі реклами, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до розряду порнографічної або еротичної продукції 

ФОРМАЛЬНІ ТА ЗМІСТОВНІ ОЗНАКИ ПОРНОГРАФІЇ 

1. Анонімність творців, відсутність списку діючих осіб і виконавців, використання псевдонімів.

2. Відсутність у творі сюжету, інтриги, контексту, характеру, настрою.

3. Відсутність творчої концепції та художніх принципів побудови твору.

4. Однозначність інтерпретації зображуваних сцен.

5. Суто умовний зв'язок окремих сцен і епізодів.

6. Персонажі є лише символами статі, позбавлені індивідуальності, не мають характеру та не несуть будь-якої ідеї.

7. Основне місце та/або час твору відведені демонстрації або описанню в натуралістичній формі фізіології злягання, демонстрація чого і є головною метою даного виробу.

8. Грубий натуралізм у зображенні або описанні статевих дій.

9. Використання ненормативної лексики.

10. Цілеспрямоване та цинічне підсилення еротичного впливу сексуально-відвертого матеріалу на глядача за допомогою деталізації зображення з метою створення умов для докладного розглядання і смакування всього процесу.

11. Деталізована розробка та переважне використання великого плану, направленого освітлення, прямих ракурсів зйомки при показі сцен статевого акту.

12. Автоатрибуція - віднесення виробу його творцями, реалізаторами, критиками і спеціальною мистецтвознавчою літературою до класу порнографічної продукції.

СЕКСОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ПОРНОГРАФІЇ
I. Зображення сексуальної взаємодії гетеросексуального характеру
1) Зображення сцен статевого акту: повністю або частково введеного статевого члена в піхву, в ротову порожнину, анус, між грудних залоз, промежинно, між притиснутих стегон, під пахву, захват китицею руки, в контакті з іншими частинами тіла.

2) Демонстрація мастурбаторних дій.

a. Введення в статеві шляхи або пряму кишку частин тіла (пальців, кулака та ін.), фалоімітаторів, інших предметів.

b. Ерегований статевий член з обхватом долонею, пальцями, додатковими пристроями.

3) Зображення великим планом статевих органів у стані збудження - повністю ерегованого статевого члена, розкритої та зволоженої вагіни.

4) Демонстрація у ближньому і далекому ракурсах орально-генітальних та орально-анальних контактів (феляції, кунілінгусу, римінгу), а також їхньої імітації із введенням у ротову порожнину фалоімітаторів.

5) Зображення коїтальних дій групового характеру з демонстрацією взаємодії геніталій.

6) Явні ознаки екскреторних функцій: сім'явиверження, а також сечовипускання та дефекації як у процесі сексуальної взаємодії, так і без нього.

II. Зображення анормальних та збочених форм сексуальної взаємодії
1) Гомосексуальна взаємодія в ближньому ракурсі, широким планом, з демонстрацією збуджених геніталій та їхньої взаємодії. В тому числі у виданнях, спеціалізована гомосексуальна спрямованість яких не застережена у вихідних даних і на обкладинці (упаковці) як предмет сексуального призначення для спеціального контингенту.

2) Демонстрація сексуальної взаємодії садистичної та садо-мазохістської спрямованості, в тому числі з використанням допоміжних предметів і пристроїв (наручників, нашийників, кляпів, масок, ланцюгів, хлистів, затисків, запалених свічок, проводів, мотузок та ін.), введенням у статеві шляхи та пряму кишку сторонніх предметів, медичних інструментів.

3) Демонстрація сексуальної взаємодії з особами, які мають явні ознаки інвалідності, вад і аномалій розвитку, явно страждають на соматичні та/або психічні захворювання.

III. Зображення сексуальної взаємодії кримінального характеру
1) Демонстрація актів сексуального насильства з елементами примушування, побиття, зв'язування, із застосуванням різних знарядь насильства; зображення ознак безпомічного стану жертви, страждальницької міміки, ран, саден, синців. Убивство на сексуальному ґрунті.

2) Педофілічні сексуальні дії: демонстрація оголених дітей у сексуальному контексті, петтінг, коїтальна взаємодія. В тому числі сексуальні дії з використанням образів неповнолітніх або їх переконливої імітації.

3) Зоофілія: демонстрація сексуальної взаємодії (або її імітації) людини та тварин.

4) Некрофілія - зображення сексуальної взаємодії із трупом, наруги над трупом.

5) Демонстрація актів ексгібіціонізму, в тому числі з мастурбаторним компонентом, що супроводжуються переляком і негативною емоційною реакцією жертви.

СЕКСОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ЕРОТИКИ
1) Показ напівоголених та оголених моделей з демонстрацією лонної ділянки, сідниць, грудних залоз.

2) Зображення моделей з оголеними жіночими та чоловічими статевими органами поза станом збудження в рамках художніх образів і композиції твору.

3) Зображення чоловічих моделей з оголеними статевими органами, в тому числі в стані часткового збудження, в межах художніх образів і композиції твору, а також у виданнях, спеціалізована гомосексуальна спрямованість яких застережена у вихідних даних і на обкладинці (упаковці) як предмет сексуального призначення для спеціального контингенту (гомоеротика).

4) Демонстрація жіночих статевих органів великим планом, включаючи пальцьове розведення статевих губ, у рамках художньої композиції тільки як епізод укрупнення ракурсу в серії зображень моделі. При цьому кількість зображень з укрупненням ракурсу не повинна перевищувати 20 % від загальної кількості зображень у серії. В епізоді укрупнення ракурсу зображення статевих органів не повинне перевищувати 50 % площі кадру або всього зображення.

5) Зображення нормативного гетеросексуального статевого акту в далекому ракурсі без явної візуалізації взаємодії геніталій.

6) Зображення в середньому та далекому ракурсі імітації сексуальних дій нетипового або анормального характеру, за винятком кримінальних дій.

7) Використання як фону художньо зображених елементів пейзажу, інтер'єра, дорогих меблів, іграшок, автомобілів, а також вишуканого одягу і білизни, ювелірних прикрас та біжутерії і т. п.
СсылкаОтветить

Comments:
From: (Anonymous)
2008-12-22 01:10 pm
нацкомиссии за раскрытие темы, и автору поста - респегт.
предбанник детской порнухи - педосторэ.орг-азм должен сдохнуть вместе с его "папашей"
(Ответить) (Thread)